Smutna wiadomość

Wczoraj dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Nasz przyjaciel i partner nurkowy, nasz klubowicz, Artur Strzelecki, nie żyje. Młody chłopak, 76 rocznik. Niedawno urodziła mu się córka. Czemu zmarł? Tego jeszcze nie wiadomo.
Był jednym z tych, których udało mi się namówić na nurkowanie. Wielokrotnie byliśmy razem na wyjazdach, czy to w Kaniwoli, czy to w Egipcie. Pamiętacie może Jego słynny występ karaoke w Safadze? A może w Marsa Alam?
Prowadzący: What’s your mame?
Artur: Imię
Prowadzący (w tłumaczeniu): Brawo dla Imię.
A dzisiaj? Dzisiaj nie ma Go już wśród nas.
Arturze, na pewno skończysz swój kurs AOWD. Zostało Ci tylko jedno nurkowanie.

1 komentarz do “Smutna wiadomość

  1. Andrzej mówi:

    Potrzeb odbędzie się w Chełmie. O terminie poinformujemy.


Dodaj komentarz