Zapoznanie z nurkowaniem

Razem z MOSiR w Stalowej Woli, w sobotę 7 kwietnia w godz. 7-9), organizujemy imprezę pod nazwą Zapoznanie z nurkowaniem (Discoverr Scuba Diving).
To program dla tych, którzy chcą spróbować nurkowania. Jeżeli nie jesteś pewien czy to sport dla Ciebie, spróbuj zanurzyć się razem z nami! Użyczymy Ci całego potrzebnego sprzętu, instruktor opowie Ci o zasadach bezpieczeństwa i razem ze swoim opiekunem zanurzysz się pod wodę.

W skład programu wchodzi:

Omówienie zasad bezpieczeństwa podczas nurkowania
Kilka informacji teoretycznych
Poznawanie sprzętu i jego dopasowanie do siebie
Zajęcia na basenie ok. 20 min pod wodą

Wymagania: minimalny wiek to 10 lat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foty z poprzednich imprez można znaleźć w naszej galerii. [Galeria]

Zajęcia będą wyglądały tak:
Zaczniemy omówieniem teoretycznym. Dowiesz się dokładnie co się będzie za chwilę działo. Co będziesz robić, kiedy, dlaczego tak a nie inaczej, co wolno a czego nie wolno robić pod wodą.
Potem dopasujemy Ci sprzęt (maskę, płetwy i całą resztę) i po raz pierwszy w życiu zaczerpniesz powietrza pod powierzchnią wody.
Każdy uczestnik dostanie swojego osobistego opiekuna, który będzie cały czas pomagał, dbał o komfort i bezpieczeństwo w trakcie zabawy.
Będziemy starali się upamiętnić moment Twojego pierwszego zanurzenia się robiąc zdjęcia i nagrywając film, który być może, zdobędzie jakąś nagrodę w Cannes. Dostaniesz też pamiątkowy dyplom.
Wśród uczniów SLO biorących udział w Zapoznaniu z nurkowaniem, zostaną rozlosowane dwa wouchery na darmowy, pełny kurs nurkowania. Pamiętajcie też, że kazdy uczeń SLO ma 50% zniżkę na kurs. To zasługa Waszego dyrektora.

          

Zapisy na Zapoznanie z nurkowaniem.
Każdy kto chce wziąć udział w Zapoznaniu z nurkowaniem musi zgłosić swoje uczestnictwo pod nr telefonu:
606 255 130
503 145 296
Cały program jest bezpłatny, uczetnik ponosi jedynie opłatę za wstęp na basen (płatne normalnie w kasie MOSiR)

Dodaj komentarz